Jak postupujeme

Postup krok za krokem

11. Kontaktujte nás a my Vám navrhneme optimální řešení fotovoltaického systému
Na základě osobní schůzky, telefonického rozhovoru či e-mailové komunikace Vám vypracujeme cenovou nabídku na míru. Pro přesnou nabídku na míru potřebujeme vědět technický profil vaší střechy (rozměry, ty střešní krytiny, sklon, azimut – orientaci ke slunci), spotřeby energie v domácnosti, počet obyvatel v domácnosti, lokalita instalace apod. Výsledkem tohoto kroku je návrh fotovoltaického systému přímo pro Vás! Neprodáváme typové sety v krabicích, ale kompletní individuální řešení.
22. Smlouva o dílo
Po schválení cenové nabídky včetně technického návrhu systému spolu uzavřeme Smlouvu o dílo. Jedná se důležité ujednání vyhrazujícÍ práva a povinnosti obou stran, včetně vymezení termínů, cen, záručních podmínek a ostatních ujednání.
33. Zahájení projektu, tvorba projektových dokumentací, příprava administrativy
S realizací elektrárny je spojeno nemálo administrativních kroků, které by pro neznalého představovali nemalé problémy. Potřebné kroky uděláme za Vás nebo s Vaší částečnou asistencí.
44. Instalace elektrárny + revize
Instalace fotovoltaické elektrárny v režii naší společnosti, dle předem dohodnutých postupů a termínu. Po úspěšné instalaci a odzkoušení a testování celého systému ještě provedeme elektrickou revizi systému.
55. Vyřízení administrativy
Závěrečné administrativa, vedoucí k připojení fotovoltaické elektrárny do sítě místního distributora včetně doplňujících podmínek. Jako jsou, Smlouva s distribuční společností, licence na ERU, přihlášení na OTE apod.
66. Legální provoz fotovoltaické elektrárny
 

CHCETE FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU SNADNO A RYCHLE VČETNĚ VYŘÍZENÍ DOTACE?

Zodpovíme všechny Vaše dotazy a navrhneme optimální řešení systému na míru včetně vypracování cenové nabídky.

 

Poptávkový formulář