FRONIUS

FRONIUS :

Rakouský výrobce fotovoltaických střídačů je jedním z leaderů světového fotovoltaického trhu. Jako jeden z mála výrobců umožňuje připojení vysokonapěťových lithiových baterií.

Fotovoltaické střídače:

• Jednofázová Primo, Galvo

• Třífázové Symo

• Třífázové měniče s akumulací do baterie Symo Hybrid


Záruky:

• Základní záruka 2 roky

• Po registraci na webu 5 nebo 7 let dle vybrané varianty, 15 let na baterie

FRONIUS SYMO HYBRID:

Třífázové řešení od rakouské společnosti Fronius umožňuje, aby přebytečná energie vyrobená fotovoltaickým systémem byla uložena v solární baterii. Kapacita baterie může být následně rozšířena a přizpůsobena měnícím se požadavkům zákazníka.

 
 

Výkonové řady střídačů 3kW, 4kW a 5kW umožňují, uložení nadbytečné elektrické energie z fotovoltaického systém ve vysokonapěťové baterii typu LiFePO4 od výrobce SONY s kapacitou 4 - 12kWh. Prodloužená životnost baterie až 8000 cyklů při hloubce vybití 80% DOD, nabízí udržitelné a dlouhodobé využití systému. Životnost baterie lze očekávat přibližně na 25 let.

 

Kompletní monitoring – Solar.web aplikace a internetový portál pro monitorování, analýzu a vizuální kontrolu fotovoltaického systému. Bezplatná online služba, kterou můžete sledovat energetickou výtěžnost FV systému a to jednoduchou aplikací ve vašem chytrém telefonu nebo na internetovém portálu.

Úvodní strana obsahuje měsíční diagram a výkonový diagram s klíčovými systémovými daty, důležité uživatelské a varovné zprávy. Aktuální systémová data jsou přenesena automaticky do aplikace v pravidelných intervalech.

 
 

CHCETE FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU SNADNO A RYCHLE VČETNĚ VYŘÍZENÍ DOTACE?

Zodpovíme všechny Vaše dotazy a navrhneme optimální řešení systému na míru včetně vypracování cenové nabídky.

 

IMG_8223
IMG_8481
IMG_9391
IMG_9473